|
Ankieta wypełniona. Fajnie, że ktoś o tym pomyślał. Mam nadzieję, że faktycznie jakoś to sensownie poukładają. A puszczenie 173 i 159 Reymonta byłoby dobrym pomysłem. Raz, że dojazd pod sam stadion, a dwa, że by tę Czarnowiejską nieszczęsną choć trochę odciążyło - bo faktycznie jest zapchana często.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
|