Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8334
Stary 25.02.2011, 12:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na kontekście ligi, to jest to zespół mocno przeciętny, bez pomysłu na grę. Ich jedynymi filarami był Lewandowski i Peszko. Oni robili różnicę. Jednak zakochani w sobie w Poznaniu sądzili,że mają super zbilansowany zespół,to i bez tych gości dadzą sobie radę. Już bez Lewandowskiego było cieniutko, teraz zabraknie Peszki. Patrzę na ich skład i widzę ligowych średniaków,rzemieślników.
Nie przesadzaj.

Placki ziemniaczane maja po mojemu lepszy sklad niz Legia.
Pewnie, odszedl Lewandowski - ale jest Rudnevs.

Djurdjevic, Arboleda, Kriwiec czy Stilic to zawodnicy z Top 3 na swoich pozycjach, w tej smutnej jak dupa lidze.

Peszki owszem - bedzie im brakowalo.

I trenera. Bo trenera tez nie maja.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 25.02.2011 o godz. 12:50.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując