Marszałek napisał(a):

|
Patrząc na kontekście ligi, to jest to zespół mocno przeciętny, bez pomysłu na grę. Ich jedynymi filarami był Lewandowski i Peszko. Oni robili różnicę. Jednak zakochani w sobie w Poznaniu sądzili,że mają super zbilansowany zespół,to i bez tych gości dadzą sobie radę. Już bez Lewandowskiego było cieniutko, teraz zabraknie Peszki. Patrzę na ich skład i widzę ligowych średniaków,rzemieślników.
|
Nie przesadzaj.
Placki ziemniaczane maja po mojemu lepszy sklad niz Legia.
Pewnie, odszedl Lewandowski - ale jest Rudnevs.
Djurdjevic, Arboleda, Kriwiec czy Stilic to zawodnicy z Top 3 na swoich pozycjach, w tej smutnej jak dupa lidze.
Peszki owszem - bedzie im brakowalo.
I trenera. Bo trenera tez nie maja.