emj10 napisał(a):

|
Możliwe, że tylko 6 punktów, bo jest spora szansa, że w finale PP zagra ktoś z trójki Legia, Wisła i Jaga, a wtedy czwarta drużyna w lidze dostanie miejsce w el. LE.
|
Niekoniecznie, bo jeśli PP zdobędzie drużyna, która wygra też ligę, to do LE trafia drugi finalista Pucharu. Głupie to, ale tak jest
