|
Śmieszna odpowiedź, lepiej było nic nie pisać.
Po pierwsze niczym się nie podniecam, uważam że lepiej mieć szeroki sztab niż wąski.Natomiast nic nie wspomniałem o zdjęciu, symetryczności i magazynierze.
W przeciwieństwie do Ciebie widzę też różnicę pomiędzy fizjoterpeutą a masażystą, trenerem od przygotowania fizycznego a specjalistą od indywidualnego treningu, wiem po co jest analityk, uważam też, że kierownik drużyny nie powinien zbierac piłek i bdurnych dresów, bo od tego jest opiekun drużyny itd.
Z mojej strony koniec rozmywania.
Ostatnio edytowane przez joshi : 25.02.2011 o godz. 12:12.
|