|
Ciekawe dane o spadku sprzedaży w Polsce tylko potwierdzają to co widać (jak ktoś pracuje lub ma styczność z handlem), ze coraz gorzej cokolwiek sprzedać. Rynek się skurczył. Po dużych podwyżkach VAT-u wszystko jest coraz droższe. Ludzie w pierwszej kolejności wydaja pieniądze na zycie. Na zabawę zostaje bardzo mało lub wogóle. Nie piszę tu o tych, którzy od rodziców wydrą kasę by kupic ulgowy karnet w najtańszym sektorze, tylko o tych, którzy mają rodziny i różne wydatki. jeszcze raz napiszę, że polityka cenowa gdzie za bilet trzeba zapłacić od 45 - 65 zł. jest kpiną. Czasy prosperity gospodarczej się skończyły. Chyba, ze w klubie dalej wierzą w Zieloną Wyspę Tuska ?
Jesli chcemy zapełnić 33 tys. stadion. To na taką ligę jak obecnie musiałyby być takie bilety:
- dla młodzieży do 16 lat za 10 zł.
- na sektory ultras za 20 zł.
- na inne od 25 zł do max. 40 zł.
|