Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#863
Stary 25.02.2011, 11:44
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie jest chyba powód zeby mieć żal do całego świata?
A czy ktoś ma żal ? Kolega raczej stwierdza fakt. Najwięcej osób w tym kraju zarabia coś koło 1400-1500zł a ceny powinny być choć trochę dostosowane do zarobków, jak i do poziomu ligi.
Uprzedzając - kupiłem karnet na G

Odpowiedz cytując