regan napisał(a):

|
Ale to nie jest chyba powód zeby mieć żal do całego świata?
|
A czy ktoś ma żal ? Kolega raczej stwierdza fakt. Najwięcej osób w tym kraju zarabia coś koło 1400-1500zł a ceny powinny być choć trochę dostosowane do zarobków, jak i do poziomu ligi.
Uprzedzając - kupiłem karnet na G
