WCracow napisał(a):

|
No sorry, ale skoro kibice Lecha wytrzymali od 21 do 23 przy temp. -20 stopni, to chyba kibice w Gdyynii wytrzymaja od 20 do 22 przy temp. -4,-7, bo wlasnie taka ma byc.
|
A ty tam też się wybierasz, czy raczej piwko i tv?
A co do grajków - wiem, że to ich zawód i w ogóle, ale skłaniam się ku szczypcie współczucia i odpuszczeniu im przy minus 5 czy 10 o niższej temp. nie wspominając. Poza tym z czysto egoistycznego pkt. widzenia - oglądanie gości, którzy wiekszość uwagi poświęcają utrzymaniu równowagi, a kopanie piły jest gdzieś bardzo w tle to średnia przyjemność.
Jak dla mnie Amica ma całkiem ok skład na ligę i mogą z powodzeniem próbować dojść pudło, ale jak własny trener im będzie przeszkadzał swoimi pomysłami to może być ciężko... co mnie oczywiście ani trochę nie martwi.
@Marszałek
Do Twojej listy drużyn, które sprzedały kluczowych graczy możnaby dodać też taką która sprzedała swojego najlepszego od paru lat napastnika... Co z tego wyniknie dla nas to się okaże. Naprawdę różnie może być...