Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 25.02.2011, 11:32
Greeg napisał(a):Wyświetl post
SKWK trzeba pochwalić za stanowczą odpowiedź w miarę na poziomie. Trzeba dbać o dobre imię kibicowskiej społeczności, zwłaszcza jeśli podkopuje je z premedytacją taki szmatławiec jak GW.
Zgadza się, ale podobne listy, zanim zostaną wysłane, dobrze jest pokazać jakiemuś poloniście najpierw, bo np. ten fragment "Pisząc o sprawach, o których nie mają bladozielonego pojęcia wcielają się w role Alfy, a czasem nawet i Omegi" trąci "armagiedonem" z serialu o Kiepskich; nie można być Alfą a nawet i Omegą, bo to nie ma za bardzo sensu, tylko Alfą i Omegą co najwyżej Tak mi się przynajmniej wydaje
Odpowiedz cytując