Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Buzersky
Junior Member
Od: 12.2002
Offline
#
17501
25.02.2011, 11:31
pzkwr
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/
Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.
Tak na prawdę powinny być tam dwa takie telebimy... Ktoś obniżył koszty....
Buzersky
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Buzersky
Znajdź inne posty napisane przez Buzersky