Wyświetl pojedynczy post
Buzersky
Junior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17501
Stary 25.02.2011, 11:31
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...elebim_gotowy/

Telebim gotowy. Wiecie może, co ma być po bokach? Mam nadzieję, że nie goła konstrukcja bo wygląda to strasznie.
Tak na prawdę powinny być tam dwa takie telebimy... Ktoś obniżył koszty....
Odpowiedz cytując