Monitorowanie transakcji bankowych obywateli, nakaz udostępniania danych od providerów internetowych itp.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Sejm...e-2293082.html
Jak Wam się podobają nowe plany pana premiera?

Niby dotyczy to tylko hazardzistów, ale nie do końca bo można się tylko domyślać jakie ta inwigilacja daje rządowi możliwości na przyszłość.
"By żyło się lepiej"

POsrane "lyberały" i ich układziki...