Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 25.02.2011, 10:47
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nawet -10 nie będzie więc gramy i nie ma opier sie.
skad info? :] -10 to bedzie o tej godzinie w Krakowie a co dopiero tam i niech nikt nie mowi ze od morza jest cieplej bo w tym momencie regiony Podlasia jak i Pomorze to wlasnie najciezsze zimy w Polsce
Odpowiedz cytując