tofik napisał(a):

|
Nawet -10 nie będzie więc gramy i nie ma opier sie.
|
skad info? :] -10 to bedzie o tej godzinie w Krakowie a co dopiero tam i niech nikt nie mowi ze od morza jest cieplej bo w tym momencie regiony Podlasia jak i Pomorze to wlasnie najciezsze zimy w Polsce