Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9446
Stary 25.02.2011, 10:43
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html według tego artykułu taki Łobodziński zarabia w Wiśle 320 tyś a Garguła 350 tyś. Jak dla mnie wygórowane sumy, szczególnie w przypadku Łobo.
Odpowiedz cytując