Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 25.02.2011, 10:19
MCX napisał(a):Wyświetl post
Jakiekolwiek porównania obecnej Wisły do tej z przed roku nie mają żadnego sensu.

Skład z poprzedniego meczu:

Wisła: Mariusz Pawełek - Pablo Alvarez, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Junior Diaz (63. Tomas Jirsak), Andraz Kirm (63. Georgi Hristow) - Paweł Brożek, Rafał Boguski (75. Wojciech Łobodziński).

Zupełnie inna drużyna zagra jutro w Gdyni.
A wlasnie ze ma, bo za Skorzy jak i obecnie nie moglismy do konca byc pewni jaka Wisle zobaczymy. A fakt ze mamy inna druzyne tym bardziej ta niepewnosc poteguje. Zreszta podobnie fakt ten postrzega Pasieka, ktory tez zworcil uwage ze nie wiadomo czego sie po Nas nalezy spodziewac i czy odrazu wszystko u Nas zadziala tak jak powinno. Co nie zmienia fakty ze na ten monet nie wiadomo tez czy wogole zagramy, a Ja na pewno zyczylbym sobie poodbnie jak Ty zeby bylo pewnie i do przodu. Ale do pierwszego gwizdka niepewnosc pozostaje
Odpowiedz cytując