Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 25.02.2011, 10:02
willow napisał(a):Wyświetl post
O ile w ogóle zobaczymy kogokolwiek Według prognoz ma być -14 stopni
Ale jeśli mecz dojdzie do skutku, to Pareiko, Jaliens i Melikson raczej na pewno wyjdą w podstawowej jedenastce, bo kto? Sobola nie ma, Bunozy też nie. Jedynie Genkov może zacząć mecz na ławce.
a niby kto miałby zagrać zamiast niego na szpicy?

wg mnie w 11stce z nowych może nie znaleźć się jedynie Siwakow.
Odpowiedz cytując