|
to co mi się wczoraj rzuciło w oczy to krótka ławka Lecha. Jedynie Kiełb wniósł coś do drużyny, reszta to mizeria.
W walce o PP i MP to może być ważny czynnik - Wisła i Legia pod tym względem wyglądają trochę lepiej i dlatego uważam, że Poznaniacy nie włączą się w walkę o tytuł.
|