|
I co się cieszycie ,że brat stracił kase? mogliście mnie cytować jak tydzień temu postawiłem na zwycistwo Lecha i wygrałem gdzie wtedy byliście? pochowaliście sie bo wam głupio było!Dziewczyne i tak zabiore do Paryża stać mnie bo gdyby tak nie było to nie grałbym za 2 tysiące .spalony był widziałem i komentatorzy nawet dzisiaj mówią w tv więc nie mówcie,że R Kołtoń się nie zna bo dzisiaj od 6 w każdej tv mówią o bramce ze spalonego.Lech w doliczonym czasie powinien zdobyć gola na wage awansu zabrakł oszczęścia poprzeczka była Rudnews miał setke Kikut też mógł strzelić trudno nie udało się to za rok będzie szansa i tak zaszli daleko wyciągneli Polske na 22 miejsce w rankingu uefa .
|