Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 25.02.2011, 00:46
Scorpion7ABG napisał(a):Wyświetl post
Na tv4 w skrócie Ligi Europejskiej podali że bramke na 3-1 dla Psv strzelił Marcelo z "warszawskiej" Wisły
No ten magazyn naprawdę "fachowo" zrobiony, oczywiście najważniejsze to przerwa reklamowa i brakło czasu żeby pokazać bramki ze wszystkich meczów ...
Odpowiedz cytując