Scorpion7ABG napisał(a):

Na tv4 w skrócie Ligi Europejskiej podali że bramke na 3-1 dla Psv strzelił Marcelo z "warszawskiej" Wisły
|
No ten magazyn naprawdę "fachowo" zrobiony, oczywiście najważniejsze to przerwa reklamowa i brakło czasu żeby pokazać bramki ze wszystkich meczów ...