|
Proponuję oglądnąć "Nocną zmianę" tam widać czarno na białym jak Wałęsa broni komuchów. Jak zachowują się media np taki Lis. A to wszystko zeby byłym donosicielom włos z głowy nie spadł bo taka była umowa przy okrągłym stole
" my was dopuszczamy do koryta ale macie nas bronić bo jak nie to ludzie się dowiedzą jacy z was przedstawiciele narodu i jak wyglądało internowanie" Więc broną nawet po dwudziestu latach mimo że są dokumenty już publicznie znane dalej idą w zaparte. Dzicz ze wschodu.
|