Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11860
Stary 25.02.2011, 00:42
Proponuję oglądnąć "Nocną zmianę" tam widać czarno na białym jak Wałęsa broni komuchów. Jak zachowują się media np taki Lis. A to wszystko zeby byłym donosicielom włos z głowy nie spadł bo taka była umowa przy okrągłym stole
" my was dopuszczamy do koryta ale macie nas bronić bo jak nie to ludzie się dowiedzą jacy z was przedstawiciele narodu i jak wyglądało internowanie" Więc broną nawet po dwudziestu latach mimo że są dokumenty już publicznie znane dalej idą w zaparte. Dzicz ze wschodu.
Hej Nasz TS !!