|
Nie wiem czy to się tu nadaje, ale napiszę to jako czystą ciekawostkę. Na TV4 pokazywali skróty meczów z LE, był też mecz PSV, grał Marcelo. Wszystko ładnie prócz tego że Marcelo został przedstawiony przez komentatora jako były gracz... Wisły Warszawa
|