Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8312
Stary 25.02.2011, 00:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze Amikowcy mogą się wreszcie obudzić i pomyśleć o lidze..
Dokładnie.Jeśli mnie pamięć nie myli to w zeszłym sezonie mieliśmy też +8 a skończyliśmy -3.Daliśmy ciała - jasne ale też oni potrafili to wykorzystać

Dlatego patrzmy na to wszystko z dystansem - wszystko zweryfikuje murawa a nie wpisy na forum.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując