flamengista napisał(a):

|
Równie dobrze Amikowcy mogą się wreszcie obudzić i pomyśleć o lidze..
|
Dokładnie.Jeśli mnie pamięć nie myli to w zeszłym sezonie mieliśmy też +8 a skończyliśmy -3.Daliśmy ciała - jasne ale też oni potrafili to wykorzystać
Dlatego patrzmy na to wszystko z dystansem - wszystko zweryfikuje murawa a nie wpisy na forum.