fialo napisał(a):

Był taki wierszyk kiedyś:
Baloniku nasz malutki,
Rośnij duży okrąglutki,
Balon rośnie, że aż strach,
Przebrał miarę, no i TRACH !
Pasuje jak ulał. Amiczka teraz musi skupić się na walce o utrzymanie w lidze. IMHO - mogą spaść. Ta megalomania ich zgubi, poza tym cały sezon będą grać na zgniłej płycie. Żadne europejskie puchary im nie grożą.
I dziękuje Panu Bogu, że Vlacx nie ściągnął nam Ubicośtam. Gość jest żałosny, a kosztował prawie milion euro. W Spartaku wiedzą jak robić interesy, najpierw opchnęli nam Jovanicia, teraz Amiczce Ubiparipa. A ta braga słabiutka..
|
Walka o utrzymanie w lidze? Mogą spaść? Moim zdaniem nonsens. Lech ma silny skład, teraz gdy odpadli z pucharów skupią się wyłącznie na lidze, uważam, że awansują do górnej części tabeli.
Jeśli chodzi o Ubiparipa poruszę dwie kwestie. Po pierwsze 600 tys. euro to nie prawie milion, bliżej tu do stwierdzenia: pół miliona. Po drugie nie można oceniać zawodnika jeśli liga się nie zaczęła. Być może wypali i będzie to dla nich opłacalny transfer. Oczywiście wszystkie te przypuszczenia i dyskusje zweryfikuje liga, która wreszcie rusza. Myślę, że należy poczekać chociaż 4-5 kolejek żeby tak na chłodno spojrzeć na nowych zawodników i stwierdzić ich przydatność do zespołów. Tak samo rzecz się ma z Lechem. Jeśli na początku nie będzie miał formy to szalu nie zrobi, ale spaść na pewno nie spadnie.