Kuba napisał(a):

zachęcam do wypełnienia ankiety oraz zasugerowania ZIKITowi aby linia 173 i 159 przejezdzały przez ulicę Reymonta.
Powodów może być wiele, ale dla nas wiadomo, że liczy się to aby linie te zatrzymywały się jak najbliżej stadionu.
Być może niewielkim kosztem zyskamy dwie linie autobusowe na Reymonta.
|
173 przez Reymonta a po co? Przecież Czarnowiejska jest oddalona od Reymonta o 50 m MAX