Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9522
Stary 24.02.2011, 23:25
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Donki ja już o tym pisałem ale napisze jeszcze raz i już nic nie piszę bo nie chce zaśmiecać tematu Braga-Arsenal to była inna Braga wtedy oni po odpadnięciu z ligi mistrzów sprzedali swoje gwiazdy w tym okienku do tego nie są wszyscy zdrowi i grają jak grają to nie jest poziom gwarantujący awans do 1/8 LE.
Sorki za zwrot --zapomniałaś/zapomniałeś ale z pospiechu miałem napisac zapomniałeś

Tak więc już nic nie pisze o tym meczu kto mnie zna wie,że pierwszy mecz dobrze wytypowałem do rewanżu też już podałem argumenty czemu warto grac.Za czwartkowy mecz kupiłem sobie xbox360 a za najbliższą wygraną zabiorę dziewczyne na weekend do Paryża z okazji dnia kobiet. Trzeba doić bukacherów z kasiory
No to teraz zabierzesz dziewczynke do Limanowej.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując