brylant17 napisał(a):

Cholera nie lubię pierwszego meczu i do tego na wyjeździe tak wiem, że długo się czekało i wreszcie rusza nasza liga,ale to pierwszy mecz lepiej grało by u nas.Mam nadzieję, że nie będą się nasi piłkarze męczyć pewnie pokonamy Arkę
|
Wedlug mnie to obojetne czy bedzie to wyjazd czy u Nas. Jak pewnie pamietasz w zeszlym roku gralismy u siebie z Arka i wiemy jak sie to skonczylo. I raczej nastaw sie na meczarnie i nerwy (obym sie mylil)
