wiktorpiekarski napisał(a):

|
Sędzia ewidentnie przekręcił Lecha!!! bramka dla Bragi ze spalonego ślepy by widział że spalony jak się ma wygrywać skoro sędziowie są kupienie Braga zapłaciła niech ktoś powie że nie było spalonego przy golu na 2-0!!!
|
http://eurorivals.net/braga:lech-poz..._20110224.html
Spalonego nie ma, linię wyznacza piłka w tej sytuacji.
Sędzia Cie nie oszukał i pieniędzy Ci nie odda.