wiktorpiekarski napisał(a):

|
Sędzia ewidentnie przekręcił Lecha!!! bramka dla Bragi ze spalonego ślepy by widział że spalony jak się ma wygrywać skoro sędziowie są kupienie Braga zapłaciła niech ktoś powie że nie było spalonego przy golu na 2-0!!!
|
A jak nas przekręcili w tamtym sezonie gdy Amica zdobyła mistrzostwo? Piłka to też błędy raz na Twoją korzyść a drugim razem nie!