Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5327
Stary 24.02.2011, 22:08
Dobrze że Marcelo wyjechał do Holandii... Lubię go jako nie tylko piłkarza, ale i człowieka, więc cieszę się że zamiast siedzieć teraz w Gdyni i martwić się czy rozegrany zostanie mecz to podbija europejskie boiska. Brawo Marcelo!
Odpowiedz cytując