|
rozumiem, ze niektorym cięzko bez meczowego czatu. Skoro jednak moderatorzy zamknęli temat o drużynach polskich w pucharach europejskich to nie przemycajcie tego tematu w inne miejsca
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|