Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11855
Stary 24.02.2011, 21:41
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Q13SON - Wałesa to w sumie nic w życiu nie zrobił ,a Pokojową Nagrodę Nobla mu dali dla jaj
1. Pokojową nagrodę nobla dostał jako symbol solidarności a nie za swe własne zasługi. Pytam jeszcze raz co on zrobił konkretnego za co miałbym go szanować? Co on zrobił dla odznaczenia go tą nagrodą? Napluł do chrzcielnicy jak był młody? Przestraszył sie SB w 70 latach i sprzedał kolegów?

2. Ta Twoja pokojowa nagroda nobla to sama w sobie jest śmiechem na sali bo skoro dostają ją tacy ludzie jak Al Gore i "na zachętę" Barack Obama a omijany jest chyba najbardziej zasłużony dla pokoju w XX wieku człowiek czyli Jan Paweł II to nie można jej traktować serio...