Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
theOne
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Krk
Offline
#
852
24.02.2011, 21:00
Panowie poprostu
POJMIJCIE jedna kwestie WISŁA KRAKÓW
TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA
Ostatnio edytowane przez Krissu : 25.02.2011 o godz. 10:35.
theOne
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do theOne
Znajdź inne posty napisane przez theOne