Wyświetl pojedynczy post
theOne
Junior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 24.02.2011, 21:00
Panowie poprostu
POJMIJCIE jedna kwestie WISŁA KRAKÓW TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA
Ostatnio edytowane przez Krissu : 25.02.2011 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując