WCracow napisał(a):

Jak juz pisalem ... boje sie tego meczu i czuje wynik 2:0 dla Arki. jednak wierzyc trzeba.
P.S. Dlaczego dalej zamkniete jest "europejskie puchary w wykonaniu polskich druzyn?" Przeciez Lech zaraz gra.
|
to oglądaj swoją ulubioną druzynę...

A pytania do moderatorów to w innym dziale
Czy potrzebujesz otwarcia tematu, zeby wyrażac tam swoje podniecenie?
Temat z pewnością będzie otwarty kiedy opadną wasze bezsensowne emocje (pozytywne i negatywne) żeby można było sobie wpisać jakiś sensowne analizy