Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 24.02.2011, 20:57
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Jak juz pisalem ... boje sie tego meczu i czuje wynik 2:0 dla Arki. jednak wierzyc trzeba.

P.S. Dlaczego dalej zamkniete jest "europejskie puchary w wykonaniu polskich druzyn?" Przeciez Lech zaraz gra.
to oglądaj swoją ulubioną druzynę...
A pytania do moderatorów to w innym dziale

Czy potrzebujesz otwarcia tematu, zeby wyrażac tam swoje podniecenie?
Temat z pewnością będzie otwarty kiedy opadną wasze bezsensowne emocje (pozytywne i negatywne) żeby można było sobie wpisać jakiś sensowne analizy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując