|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
|
#8299

24.02.2011, 20:54
|
mr_kwolf napisał(a): 
|
Patrze na zdjęcia z newsu "Mroźny trening" i co widze? Że jednak da się doprowadzić murawe do stan używalności nawet w sytuacji gdy jest "kilkunastostopniowy" mróz. Wystarczy chcieć, a nie pisać do PZPN pism o odwołanie meczu.
|
To sztuczna trawa.
|
|