Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline
#
1028
24.02.2011, 20:31
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...n_zl_kary.html
Przeciez to jest smiech na sali, nie pozwalaja wykonczyc bo albo za wysoki, albo nie pasuje do panoramy starego miasta a teraz chca zedrzec ladna kase...
Powód: pomylka
Ostatnio edytowane przez FraMat : 24.02.2011 o godz. 21:00.
Maverjuve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maverjuve
Znajdź inne posty napisane przez Maverjuve