Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 24.02.2011, 20:31
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...n_zl_kary.html

Przeciez to jest smiech na sali, nie pozwalaja wykonczyc bo albo za wysoki, albo nie pasuje do panoramy starego miasta a teraz chca zedrzec ladna kase...
Powód: pomylka
Ostatnio edytowane przez FraMat : 24.02.2011 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując