wiślak 86 napisał(a):

|
To jak to jest Wałęsa brał udział w obradach OS jest szanowany na całym świecie tylko nie u nas? Dla Ciebie uczestnicy tamtych obrad to pewnie zdrajcy Polski bo dogadali się z czerwonymi.
|
"Cały świat" myśli też że przyczyną katastrofy w Smoleńsku byli pijani Polscy piloci. To co wie "cały świat" nie musi być prawdą. A Wałęsa niby za co zasługuje na szacunek? Co on takiego zrobił? Był marionetką w Solidarności a gdy już stał się medialny spodobało mu sie "bycie szefem" i za nic w świecie nie dałby sie oderwać od stołka a przymiarki do "detronizacji" Bolka były i to nie raz.
Jeżeli ktokolwiek powinien być bohaterem Solidarności to napewno nie Wałęsa a Andrzej Gwiazda lub Anna Walentynowicz - z naciskiem na tą drugą. Bo to w jej obronie rozpoczęły się strajki solidarnościowe!