Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 24.02.2011, 19:56
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Chyba, ze o czyms nie wiem
Po prostu musisz czytać ze zrozumieniem.Akurat błędu to nie ma - autorowi nie chodzi o 1/4 czy 1/8 a o to że Amica może być pierwszym zespołem od 20 lat który przejdzie przez wiosenną rundę pucharów.Myślmy nie przeszli.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując