WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

Chyba, ze o czyms nie wiem
|
Po prostu musisz czytać ze zrozumieniem

.Akurat błędu to nie ma - autorowi nie chodzi o 1/4 czy 1/8 a o to że Amica może być pierwszym zespołem od 20 lat który przejdzie przez wiosenną rundę pucharów.Myślmy nie przeszli.