Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8294
Stary 24.02.2011, 19:37
A lech z juve to pewnie przy +5 gral? Zal. Skoro w innych krajach potrafia przygotowac murawe do gry przy -15 stopniach to czemu w Polsce ma sie nie dac, co? Grać ku*wa i nie wymigiwac sie!!! Pilkarzyki pewnie chcialyby grać co najwyzej 30 minut polowe przy temp. +25 stopni i bez slonca, bo oczka im oslepia.
Odpowiedz cytując