|
A lech z juve to pewnie przy +5 gral? Zal. Skoro w innych krajach potrafia przygotowac murawe do gry przy -15 stopniach to czemu w Polsce ma sie nie dac, co? Grać ku*wa i nie wymigiwac sie!!! Pilkarzyki pewnie chcialyby grać co najwyzej 30 minut polowe przy temp. +25 stopni i bez slonca, bo oczka im oslepia.
|