Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
11
24.02.2011, 19:33
Sędzia meczu bedzie niejaki Raczkowski
To jakis nowy arbiter
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Weak27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weak27
Znajdź inne posty napisane przez Weak27