Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.02.2011, 19:33
Sędzia meczu bedzie niejaki RaczkowskiTo jakis nowy arbiter
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Odpowiedz cytując