wiślak 86 napisał(a):

Już widziałem ten uśmiech na twarzy Gwiaździstego. mamy kolejnego TW i w dodatku popierał PO.
Posyp głowę popiołem...
|
Co się odwlecze to nie uciecze

. Szkoda tylko, że najpierw jego kumpel Michnik z kolezkami dostał się do archiwów MSW i skutecznie w nich buszował, a potem kolejny koleżka został szefem tegoz MSW i pozwolił palić akta.
Ale to srodowisko (byłej Unii Demokratycznej) jest tak unurzane w tym szambie (jak i Tyg. Powszech.), ze choćby się 100 lat Wizirem wybielali i tak już będą śmierdzieć.