Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11845
Stary 24.02.2011, 19:04
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Już widziałem ten uśmiech na twarzy Gwiaździstego. mamy kolejnego TW i w dodatku popierał PO.
Posyp głowę popiołem...
Co się odwlecze to nie uciecze . Szkoda tylko, że najpierw jego kumpel Michnik z kolezkami dostał się do archiwów MSW i skutecznie w nich buszował, a potem kolejny koleżka został szefem tegoz MSW i pozwolił palić akta.
Ale to srodowisko (byłej Unii Demokratycznej) jest tak unurzane w tym szambie (jak i Tyg. Powszech.), ze choćby się 100 lat Wizirem wybielali i tak już będą śmierdzieć.