|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22
Offline
|
#8289

24.02.2011, 19:02
|
mic napisał(a): 
|
Masz pojecie o grze w pilke nozna, a szczegolnie w ciezkich warunkach, przy zmrozonej plycie i kurewskim mrozie ? Wiesz jak sie zachowuje organizm i kazdy miesien i sciegno ? Wiec kibicku skoncz pierdzielic
|
Mic nie cytujcie go ;/
|
|