Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8287
Stary 24.02.2011, 19:00
WCracow napisał(a):Wyświetl post
No sorry, ale skoro kibice Lecha wytrzymali od 21 do 23 przy temp. -20 stopni, to chyba kibice w Gdyynii wytrzymaja od 20 do 22 przy temp. -4,-7, bo wlasnie taka ma byc.
Kiedy na Lechu grali przy -20 ?
Ostatnio edytowane przez John1906 : 24.02.2011 o godz. 19:02.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując