Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
Od: 11.2010
Offline
#
8286
24.02.2011, 18:57
No sorry, ale skoro kibice Lecha wytrzymali od 21 do 23 przy temp. -20 stopni, to chyba kibice w Gdyynii wytrzymaja od 20 do 22 przy temp. -4,-7, bo wlasnie taka ma byc.
WCracow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WCracow
Znajdź inne posty napisane przez WCracow