chmielu88 napisał(a):

Witam jako że dostałem ofertę przedłużenia umowy w Plusie mam pytanie jaki telefon wybrać bo nie ukrywam że mam dylemat w moim zasięgu są modele
HTC Wildfire
HTC Smart
Nokia C6
LG GT 540
Nokia E52
Nokia E66
Który mi doradzicie?
|
mialem E66 i wbrew temu co pisze kolega pod Twoim postem bateria jest słaba.. brat tez ma i również ciagle musi ładowac poza tym telefon ok ale E52 jest nowsza i ma ponoc sporo lepsza baterie. Od tygodnia mam nokie C6 i jak narazie jestem bardzo zadowolony tak więc moge polecić właśnie ją.