Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20958
Stary 24.02.2011, 18:47
chmielu88 napisał(a):Wyświetl post
Witam jako że dostałem ofertę przedłużenia umowy w Plusie mam pytanie jaki telefon wybrać bo nie ukrywam że mam dylemat w moim zasięgu są modele
HTC Wildfire
HTC Smart
Nokia C6
LG GT 540
Nokia E52
Nokia E66
Który mi doradzicie?
mialem E66 i wbrew temu co pisze kolega pod Twoim postem bateria jest słaba.. brat tez ma i również ciagle musi ładowac poza tym telefon ok ale E52 jest nowsza i ma ponoc sporo lepsza baterie. Od tygodnia mam nokie C6 i jak narazie jestem bardzo zadowolony tak więc moge polecić właśnie ją.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując