Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
17495
24.02.2011, 18:36
Mam pytanie.Wiadomo juz kiedy uruchomia telebimy
Jeśli montaz idzie im tak szybko mozna sie spodziewac inauguracji wiosny przy działajacych juz telebimach
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Weak27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weak27
Znajdź inne posty napisane przez Weak27