Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17495
Stary 24.02.2011, 18:36
Mam pytanie.Wiadomo juz kiedy uruchomia telebimyJeśli montaz idzie im tak szybko mozna sie spodziewac inauguracji wiosny przy działajacych juz telebimach
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Odpowiedz cytując