Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 24.02.2011, 18:18
NHwiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Ważnym atutem dla Arki będzie to, że gra na nowym ( co prawda nie swoim) stadionie, gdzie tłum wywrze na nich ogromną presje zwycięstwa. Jest to pierwszy mecz, a pamiętacie co i u nas było na meczu z Koroną, też każdy liczył na zwycięstwo na nowo otwartym stadionie. Trzeba jednak wierzyć, że kopacze wezmą sobie to do serca, że to jest Arka, nie Barcelona i to da się spokojnie wygrać.
Jak to NIE SWOIM? O czym ty piszesz? Stadion jest miejski i jest "domem" Arki i Bałtyku, więc nie rozumiem o czym ty piszesz. Stadion Wisly tez jest miejski. Czyli twoim tokiem myslenia stadion przy Reymonta nie jest nasz. TO samo moze powiedziec Legia, Lech, Jagiellonia. No comments z takimi postami jak kolegi.
Odpowiedz cytując