GrandmasterB napisał(a):

.
Niektórzy nadal nie potrafią zrozumieć, że to nie Jagiellonia przełożyła ten mecz, tylko PZPN (na prośbę Jagiellonii). Jakby PZPN nie udzielił zgody na przełożenie to mecz by się odbył (ku uciesze wielu?).
|
Jakby Jagiellonia sama nie wyszła z inicjatywą przełożenia meczu ,to PZPN raczej napewno nie wpadłby na taki pomysł.