Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8280
Stary 24.02.2011, 18:11
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
.

Niektórzy nadal nie potrafią zrozumieć, że to nie Jagiellonia przełożyła ten mecz, tylko PZPN (na prośbę Jagiellonii). Jakby PZPN nie udzielił zgody na przełożenie to mecz by się odbył (ku uciesze wielu?).
Jakby Jagiellonia sama nie wyszła z inicjatywą przełożenia meczu ,to PZPN raczej napewno nie wpadłby na taki pomysł.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując