|
byłem dziś po karnet - 40% 2 go telebimu jest zrobione. Dostałem też info od pracownika klubu że na 99% żadna nowa trybuna nie będzie w tej rundzie otwarta- prawdopodobne otwarcie obu będzie meczem pucharowym w wakacje (jak się zakwalifikujemy) . Nie widzialem też żeby sie pojawiły nowe ławki rezerwowych więc pewnie kolejna runda będzie z tymi starymi
|