Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
chmielu88
Member
Od: 07.2008
Offline
#
11
24.02.2011, 17:38
takie małe pytanko...
nie orientuje się ktoś czy karnety obejmują mecz z Podbeskidziem czy trzeba oddzielnie nabywać?
PPP
chmielu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chmielu88
Znajdź inne posty napisane przez chmielu88