Wyświetl pojedynczy post
chmielu88
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.02.2011, 17:38
takie małe pytanko...
nie orientuje się ktoś czy karnety obejmują mecz z Podbeskidziem czy trzeba oddzielnie nabywać?
PPP