Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8279
Stary 24.02.2011, 17:26
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A tak w Berlinie:
http://www.olympiastadion-berlin.de/...e/webcams.html


Zamiast przełożenia meczu, powinny być kary (przynajmniej do momentu rozpoczynania rozgrywek wczesniej)
Fakt że w Berlinie jest teraz temperatura bliska 0 stopni Celsjusza a w Białymstoku prawie 15 stopni poniżej zera nie ma oczywiście żadnego? Pokaż jeszcze kamerę z Madrytu, to dopiero będzie różnica.

Niektórzy nadal nie potrafią zrozumieć, że to nie Jagiellonia przełożyła ten mecz, tylko PZPN (na prośbę Jagiellonii). Jakby PZPN nie udzielił zgody na przełożenie to mecz by się odbył (ku uciesze wielu?).
Odpowiedz cytując