Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dymol961
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
4222
24.02.2011, 17:08
Witam czy wie ktoś może od kiedy będzie prowadzona wolna sprzedaż biletów na mecz z Ruchem
?
Dymol961
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dymol961
Znajdź inne posty napisane przez Dymol961