Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20954
Stary 24.02.2011, 16:28
Postaram się obu odpowiedzieć. szprotson wada głośników.Gwarancja albo trzeba się z tym pogodzić.
Bartek sprawdź sterowniki. Po drugie ustawienia przeglądarki, gdyż widzę, iż przeglądarkowa muzyka ci nie działa. Zobacz jeszcze w ustawieniach Flasha. To nie wina sprzętowa raczej ale oprogramowania.
Powód: składnia
Ostatnio edytowane przez jumson : 24.02.2011 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując